ART / Sculptures and works of art / Sculpture 15889065

nr 1588 9065

SCULPTURE

Bengt Bengtsson, "Staty". Signed, numbered 1/50. Plexiglas, 61x30cm, smärre repor och märken.

Bengt Bengtsson, "Staty". Signerad, numrerad 1/50. Plexiglas, 61x30cm

Condition: smärre repor och märken

800

SEK 600

Monday December 18 2023
at 20:15:00

18/12 12:40:35 1      Vinnande bud